Gmina Sadowne

Herb

Galeria

Odnośniki

Treść strony

2017.03.16
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2017 w Gminie Sadowne
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2017 w Gminie Sadowne
Konkurs ma na celu wyłonienie oferty i wsparcie organizacji pozarządowej w realizacji zadań publicznych w zakresie sportu i kultury fizycznej, podejmowanych na rzecz zaspokajania potrzeb i poprawy warunków oraz podnoszenia aktywności fizycznej mieszkańców i zagospodarowanie czasu wolnego oraz w szczególności zapewnienie edukacji sportowej dzieciom i młodzieży.
2017.03.06
Gminny Dzień Kobiet
Gminny Dzień Kobiet
Wójt Gminy Sadowne serdecznie zaprasza wszystkie mieszkanki Gminy Sadowne na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się 11 marca 2017 r. o godzinie 19:00 w sali OSP w Sadownem
2017.02.24
Zarządzenie Starosty Węgrowskiego
Zarządzenie Starosty Węgrowskiego
Informujemy, że Starosta Węgrowski ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe dla części powiatu węgrowskiego - między innymi dla terenu naszej gminy. Pogotowie ogłasza się gdy poziom lustra wody (zazwyczaj rzeki) wzrasta do ustalonego na danym wodowskazie poziomu ostrzegawczego i nadal się podnosi lub istnieją inne przesłanki o zagrożeniu powodziowym. Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku.
2017.02.22
Ostrzsżenie pogodowe
Ostrzsżenie pogodowe
W związku z topnieniem pokrywy śnieżnej oraz z obserwowanymi i prognozowanymi opadami deszczu, na terenie Gminy Sadowne przewiduje się wzrosty stanu wody lokalnych cieków wodnych, z możliwością punktowych podtopień. Prosimy o zachowanie ostrożności.
2017.02.17
MODR zaprasza na szkolenie
MODR zaprasza na szkolenie
MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W WARSZAWIE, POWIATOWY ZESPÓŁ DORADZTWA ROLNICZEGO W WĘGROWIE zapraszają na szkolenie: WYBRANE ZAGADNIENIA PROW 2014-2020 DZIAŁANIA INWESTYCYJNE(RESTRUKTURYZACJA MAŁYCH GOSPODARSTW)

Przejdź do jednostki

Wybierz jednostkę...
Rozwiń/Zwiń listę jednostek

Banery

 • Ogłoszenia
 • powiadomienia sms
 • mapa gminy
 • społeczny istytut ekologiczny
 • krus
 • PGE informacja o wyłączeniach prądu
 • między bugiem a narwią
 • Tablica leader, prow, ue
 • Nieodpłatna Pomoc Prawna
 • gazeta lgd

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Sadowne

Ul. Kościuszki 3,

07-140 Sadowne

 

tel. 25 675 33 08

fax: 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.