Menu

Banery

Podsumowanie projektu

Zakończyliśmy realizację projektu pn. „O zdrowie dbamy i na przejażdżkę zapraszamy”, który został dofinansowany przez Wójta Gminy Sadowne w ramach zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2020 w Gminie Sadowne w kwocie 5 000 zł. W ramach projektu zakupiona została samoobsługowa stacja napraw rowerów, która została zamontowana przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Sadownem. Stacja jest ogólnodostępna i ma służyć wszystkim cyklistom do serwisowania swojego sprzętu i uzupełniania powietrza w oponach. W tym mini warsztacie zamontowana jest m.in. pompka z adapterem pasującym do wszystkich typów wentyli wraz z podstawowymi narzędziami. Ze stacji korzystać mogą również osoby jeżdżące na deskorolkach, hulajnogach i wózkach inwalidzkich. Zakupiliśmy też dwa rowery, które od razu przeszły chrzest bojowy, bo pokonały trasę z Białowieży do Sadownego, więc śmiało możemy stwierdzić, że wybraliśmy odpowiedni sprzęt i nie zaskoczy nas żaden podjazd, polna droga czy góreczka. Podsumowaniem projektu była organizacja rajdu rowerowego.

W tym miejscu chcemy podziękować Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Sadownem za pomoc przy montażu stacji oraz Panu Piotrowi Kowalczykowi za pomoc przy wyborze i zakupie tak dobrego sprzętu, który mamy nadzieję posłuży nam jak najdłużej.

Jednocześnie, jak już wcześniej wspominaliśmy, prosimy mieszkańców o szczególne zwracanie uwagi na próby niszczenia wyposażenia stacji, bo ten sprzęt jest dla Was. Dbajmy o nasze wspólne dobro!

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Urząd Gminy Sadowne

ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

tel. +48 25 675 33 08
fax: +48 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Sadowne na mapie