Menu

Banery

Chcesz mieć dobre wakacyjne wspomnienia, skorzystaj z warsztatów naszego Stowarzyszenia

  • maz_dla_organizacji_pozarzadowych_pelnokolorowa
  • logo_25lat_mazowsze_poziom

Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego nasze Stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 12 000 zł na realizację zadania publicznego w obszarze „Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie”. Głównym celem projektu pt. Chcesz mieć dobre wakacyjne wspomnienia, skorzystaj z warsztatów naszego Stowarzyszenia” jest stworzenie warunków do rozwijania talentów i pasji dzieci z terenów wiejskich poprzez umożliwienie dostępu do ciekawych i nowoczesnych form edukacji.

W ramach zadania planujemy zorganizowanie: zajęć robotyki, warsztatów artystycznych (ekoplastyka) oraz warsztatów SLIME.
Zajęcia rozpoczną się w okresie wakacyjnym, żeby umożliwić uczestnictwo wszystkim zainteresowanym oraz zagospodarować wolny czas dzieci i młodzieży biorących udział w projekcie.

Zajęcia będą prowadzone przez panią Monikę Pajkę, która prowadziła zajęcia w ramach poprzednich edycji projektu. Pani Monika ma bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest bardzo lubiana. Dokłada wszelkich starań, aby prowadzone przez nią zajęcia/warsztaty były na jak najwyższym poziomie i motywowały dzieci do czynnego uczestnictwa.

Organizacja zajęć

Galeria

Podsumowanie projektu

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Urząd Gminy Sadowne

ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

tel. +48 25 675 33 08
fax: +48 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Sadowne na mapie