Menu

Banery

Podsumowanie projektu

  • -

W okresie od 10 listopada do 23 grudnia 2020 r. nasze Stowarzyszenie realizowało projekt pt. „Przeciwdziałanie epidemii COVID-19 w gminie Sadowne”. Zadanie zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne”. Kwota dotacji to 10 000 zł.

Głównym celem zadania było wsparcie działań służących zwalczaniu epidemii COVID-19 i zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby wśród mieszkańców województwa mazowieckiego. Zadanie polegało na zakupie środków ochronnych, które zostały wykorzystane w celu przeciwdziałania epidemii COVID-19 (ozonator - 1 szt., opryskiwacz spalinowy - 1 szt. oraz środki ochrony osobistej takie jak: maseczki  - 2450 szt., przyłbice- 20 szt., kombinezony ochronne - 15 szt., płyny - 132,725 litrów i osłony ochronne do obsługi interesantów - 2 szt.). Środki ochrony osobistej zostały przekazane do placówek oświatowych i instytucji prowadzących działalność na terenie gminy Sadowne (Urząd Gminy Sadowne, GOK, GOPS, ZGK). W ramach realizacji zadania współpracowaliśmy z jednostką OSP Sadowne, która zaangażowała się w przeprowadzenie ozonowania budynków użyteczności publicznej i dezynfekcji przystanków autobusowych. Akcje będą cyklicznie powtarzane.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze działania i liczymy na dalszą współpracę na rzecz naszej lokalnej społeczności. 

drukuj ()

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Urząd Gminy Sadowne

ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

tel. +48 25 675 33 08
fax: +48 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Sadowne na mapie