Menu

Banery

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Sadowne

ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

tel. +48 25 675 33 08
fax: +48 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

STRONA GŁÓWNA

Wielka Rywalizacja Miast AMP GOOL 2014

Zbliżają się piłkarskie święta w Akademii Młodego Piłkarza GOOL. Tym razem Wielka Rywalizacja Miast odbędzie się w dwóch miejscowościach.

Do Kosowa Lackiego (14.06 2014) zawitają wszystkie Akademię z Grupy Wschodniej (Reprezentacje AMP: Kosów Lacki, Małkinia Górna, Ostrów Mazowiecka, Sadowne, Łochów, Stare Bosewo, Wyszków i Lucynów), a w Stanisławowie Pierwszym (28.06 2014) swoje zmagania podejmie Grupa Zachodnia (Reprezentacje AMP: Stanisławów Pierwszy, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Duczki, Ostrówek, Tłuszcz) i tam też odbędą się finałowe rozgrywki. Jak co roku dla naszych młodych piłkarzy czekają nie lada atrakcje oprócz emocjonujących rozgrywek dzieci w każdej kategorii wiekowej od 4 do 12 lat, zostanie rozegrany także mecz Rodzice Vs Trenerzy! Przez cały czas trwania imprezy będzie wybierana najlepsza Kibicowska Paka, w której liczy się kreatywność naszych kibiców czyli: przebrania, przyśpiewki, najciekawsze gadżety kibicowskie. Oprócz rozrywek i konkursów będzie wybierany najpiękniejszy zwód młodego piłkarza, których dzieci uczyły się przez cały rok na treningach AMP GOOL. Dodatkowo będzie dostępna strefa rekreacyjna, a w niej m.in. zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami. W strefie gastronomicznej dla dzieci i ich rodziców będą dostępne napoje i grill. Całość imprezy okraszona będzie oprawą muzyczną, loteriami i innymi niespodziankami. Jak co roku podczas imprezy finałowej zagości sławny piłkarz, by przyjrzeć się utalentowanym chłopcom z AMP GOOL. W tych dniach ponad 400 zawodników poczuje się jak na Mistrzostwa Świata ! Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kosów Lacki i Wójt Gminy Nieporęt. Generalnym Sponsorem Akademii jest SKOK Wołomin. Serdecznie zapraszamy całe rodziny na Piłkarskie Pikniki !

Podobnie jak na Wielkich Tureniejach Noworocznych początek rozgrywek to zmagania najmłodszych Żaczków, następnie w kolejności Orliki i na końcu Dream Team.

Jak zapisać zawodnika na WRM AMP 2014 ?

  • Zgłoszenia przyjmują trenerzy na specjalnie przygotowanych listach !
  • Aby zgłoszenie było ważne musi być na nim podpis rodzica lub opiekuna prawnego zawodnika !
  • Uczestnictwo w Turnieju jest bezpłatne dla wszystkich zawodników AMP GOOL !
  • Uczestnik zawodów winien posiadać strój AMP GOOL, aby godnie reprezentować swój oddział
  • Rodzic powinien mieć uregulowane wszystkie bieżące składki w dniu zgłoszenia zawodnika do turnieju.

Wróć

Banery

Odnośniki

Kontakt

Urząd Gminy Sadowne

ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

tel. +48 25 675 33 08
fax: +48 25 675 33 08

e-mail: ug_sadowne@pro.onet.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja Urzędu Gminy Sadowne na mapie